Інформація та порядок реєстрації

У 2018-2019 навчальному році, курси підвищення кваліфікації освітян столиці здійснюються за накопичувальною кредитно-модульною системою (ECTS) та пропонуються курси на вибір педагога (50% від загальної кількості модулів).
Фахова частина курсів підвищення кваліфікації, зміст якої відповідає основному педагогічному навантаженню, триває 5 днів (понеділок-п’ятниця).
Відповідно до основного педагогічного навантаження педагог опрацьовує модулі з фаху, загальною вагою 2.5 кредита (ECTS). Ще 2.5 кредита освітянин добирає, опрацьовуючи вибіркову частину курсів. Загалом педагог має обрати 5 модулів (заходів), вагою 0.5 кредита кожен. Заняття вибіркової частини відбуваються у формі лекцій, тренінгів, майстер-класів, подіумних дискусій тощо. Час проведення таких заходів – переважно друга половина дня.
Вибіркові заходи можна відвідувати очно або ж обрати очно-дистанційну чи дистанційну форми навчання. Важливою особливістю цьогорічних курсів підвищення кваліфікації є самостійна реєстрація педагога на заходи вибіркової частини курсів.
Зміниться вигляд направлення, що, крім реєстрації педагогічного працівника на курси підвищення кваліфікації, виконуватиме функцію його індивідуального навчального плану, листка успішності («залікової книжки педагога») та перепустки до Інституту. Відвідавши обраний захід, педагогічний працівник має дати направлення або додаток до направлення, якщо це захід вибіркової частини курсів) на підпис кураторові курсів та викладачеві ІППО.
Електронна реєстрація на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2018-2019 навчальний рік відбуватиметься в два етапи:

  • реєстрація на фахову частину курсів відбуватиметься з 28 серпня по 14 вересня 2018 р.
  • реєстрація на заходи вибіркової частини курсів розпочнеться з 24 вересня 2018 р. та триватиме до повного завершення курсів підвищення кваліфікації.

Відповідальні від навчальних закладів особи спільно з педагогами зможуть увійти в Систему реєстрації та шляхом введення логіна й пароля зареєструвати педагогічного працівника на фахову частину курсів (5 днів) та роздрукувати направлення на курси. Далі педагог за наявності направлення здійснює самостійну реєстрацію на заходи вибіркової частини курсів (не менше 5 заходів) та роздруковує додаток(и) до направлення з якими і відвідуватиме навчальні модулі.

instruktion-2017 instruktion-2017-2